Nowadays : )

Forum wielotematyczne dla Ciebie.

Ogłoszenie


#1 15-01-2011 21:18:55

scrappy

Moderator

Zarejestrowany: 15-01-2011
Posty: 41
Punktów :   

Plany i marzenia

macie jakieś plany na przyszłość? Marzenia do spełnienia?

Offline

 

#2 15-01-2011 21:38:54

Kosta

Użytkownik

Zarejestrowany: 15-01-2011
Posty: 27
Punktów :   

Re: Plany i marzenia

Z tych odleglejszych, chcę zdobyć wykształcenie, dobrą pracę i nie być zależna od nikogo. Pragnę sukcesów zawodowych, do wszystkiego chcę dość sama, to da mi ogromną satysfakcję. Marzę o podróży do Japonii, może jakiś domek letniskowy w tym kraju? Byłoby super. Dalekie podróże też mile widziane, jestem ciekawa świata. A do marzeń mojej szalonej młodości należy chęć zaliczenia mnóstwa dobrych koncertów i festiwali.


http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2010/080/2/4/Gintama___Kagura_Pixel_Icon_by_miley26.gif

Offline

 

#3 15-01-2011 21:58:37

 Lurien

Kreatywna

Skąd: WTF.
Zarejestrowany: 14-01-2011
Posty: 43
Punktów :   

Re: Plany i marzenia

Ja chcę skończyć studia farmaceutyczne. Później pracować mieć męża i jedno góra dwójkę dzieci.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_leijvpj8LV1qc7ramo1_500.jpg

Offline

 

#4 15-01-2011 22:05:28

scrappy

Moderator

Zarejestrowany: 15-01-2011
Posty: 41
Punktów :   

Re: Plany i marzenia

mam w planach studia w Katowicach, resocjalizacja lub (plan b) pedagogika przedszkolna.
chciałabym pracować w zakładzie karnym jako psycholog lub spełniać się w jakiejś innej pracy, dzięki której pomogę innym (a także wykarmię rodzinę)
chciałabym mieć dzieci, nie wiem ile, ale chciałabym. Nawet związku z mężczyzną nie planuję na serio tak, jak posiadanie dziecka.
Chciałabym też zarabiać tyle, aby spełniać swoje marzenia. Podróże i fotografia to moje hobby, zatem pragnę, aby zawsze towarzyszyły mi w życiu.

Offline

 

#5 20-01-2011 21:03:46

joanne.

Użytkownik

Zarejestrowany: 15-01-2011
Posty: 16
Punktów :   

Re: Plany i marzenia

Nie mam marzeń, bo uważam, że jeśli marzy się o czymś nierealnym to rzeczywistość łatwo może zadać nam bolesny cios. Plany? Studiować filologię j. angielskiego , pomagać innym -mogłabym rzec, że wiąże się z tym praca psychologa. I to co większość dziewczyn: mąż i dzieci : D

Offline

 

#6 22-01-2011 21:32:43

miserable

Administrator

Zarejestrowany: 14-01-2011
Posty: 14
Punktów :   

Re: Plany i marzenia

o scrappy, studia w Katowicach? :3 gdyby nie to, że na studia zamierzam ja sama wybyć w dalekie krainy zachodniej Polski, to bym Cię pod me matczyne skrzydła przygarnęła 8D

nienawidziłam, nienawidzę i prawdopodobnie będę w dalszym ciągu nienawidzić dzieci, dlatego też na obecną chwilę nie planuję ani jednego takiego gargulca przeokropnego. w ogóle o założeniu rodziny aktualnie nie myślę. ;p zawód, studia? ogólniak, później jakieś studia związane z końmi w rejonie Wrocławia, który jest moim ulubionym Polskim miastem od wielu lat. (:

Offline

 
Za grafikę na forum dziękujemy miserable, scrappy i lurien.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skorpionots.pun.pl www.indicafans.pun.pl www.csjackass.pun.pl www.starwarsworld.pun.pl www.lordoftibia.pun.pl